Kajto.pl - Kajetan KajetanowiczKajto.pl - Kajetan Kajetanowicz

  • English
  • polski
  • Aktualności
  • Zespół
    • Kajetan Kajetanowicz
    • Maciej Szczepaniak
    • Samochód
  • Multimedia
    • Filmy
    • Galerie
  • Wyniki
  • Dla mediów
    • Informacje prasowe
    • Fotografie
  • Dla kibiców
    • Media społecznościowe
    • Mapa startów
    • Sklep
  • Współpraca
  • Kontakt
SKLEP
sobota, 22 listopada 2008 / Kategoria: Aktualności

Pewne zwycięstwo Kajetanowiczów w Cieszyńskiej Barbórce!

Dziś rozegrana została ostatnia już w tym sezonie runda Pucharu PZM. Rajd Cieszyńska Barbórka przywitał zawodników mrozem, śniegiem i naprawdę ciężkimi warunkami na trasie. W Pucharze PZM zwycięstwo odniósł Rafał Szebla, a dzięki drugiej pozycji w Cieszynie, mistrzem rozgrywek tzw. drugiej ligi został Piotr Sopoliński.
W klasie Gość zwyciężyli Kajetan i Aleksandra Kajetanowiczowie, wyprzedzając drugiego w klasyfikacji Piotra Maciejewskiego o ponad dwie minuty.

– To był naprawdę świetny rajd – mówił Kajetan tuż po zakończeniu imprezy. – Panowały mocno zróżnicowane warunki, wręcz ekstremalne. Niesamowita loteria z oponami. Żałuję, że nie pokonaliśmy więcej odcinków specjalnych, bo frajda z jazdy była ogromna. Choć jest to rajd zaliczany do Pucharu PZM, więc powinien być łatwiejszy, naprawdę wiele tutaj się nauczyłem i wiem, że to była także niezła szkoła da innych zawodników. Bardzo szybko przyzwyczaiłem się do głosu Oli w rajdówce i szybko odnaleźliśmy swój rytm. Trasy naprawdę ciekawie skonfigurowane, dawały przyjemność z jazdy. Szczególne wrażenie robiły oesy na ostatniej pętli, którą pokonywaliśmy już po zmierzchu. Wtedy warunki zrobiły się jeszcze trudniejsze, gdyż rozjeżdżone błoto pośniegowe zaczęło przymarzać. Pomimo mniejszej przyczepności znacznie powiększyliśmy przewagę nad konkurentami. Szkoda, że w przyszłym sezonie w mistrzostwach Polski nie będzie rajdu zimowego, ponieważ doskonale czuję się na tej nawierzchni, a jazda po śniegu daje wiele zabawy. Cieszę się, że pojechałem w tym rajdzie, a to dzięki naszym sponsorom, czyli firmom: SJS, BRE LEASING, TIMAGO, MAXCOMPUTERS i BF GOODRICH . Doskonale spisali się także nasi mechanicy z IM Racing i Rallytechnology, którzy dawno tak nie zmarzli na rajdzie. Naprawdę ogromnie cieszę się, że dojechałem do mety i to na pierwszym miejscu. Przed nami za niespełna miesiąc ostatnie w tym sezonie zmagania podczas Barbórki Warszawskiej, która rozegrana zostanie 13 grudnia.

Miło było powrócić na prawy fotel, na te trasy i znów móc dyktować Kajtkowi – podsumowała start w Cieszyńskiej Barbórce Ola Kajetanowicz. – Doskonale się bawiliśmy i w aucie panowała świetna atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś usiądziemy razem w rajdówce.

Dołącz do nas

Kajetan Kajetanowicz

kajtokajetanowicz

2 182

Klik, stuk, puk 😁 / Click, tap, knock 😁

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2

6655 16
Open post by kajtokajetanowicz with ID 17863053324651505
Klik, stuk, puk 😁 / Click, tap, knock 😁 

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2

Klik, stuk, puk 😁 / Click, tap, knock 😁

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2
...

6655 16

[Współpraca reklamowa] To mały psik dla ludzkości, ale wielki dla człowieka… i felg! 😎

@moje_auto

246 1
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18124271860653839
[Współpraca reklamowa] To mały psik dla ludzkości, ale wielki dla człowieka… i felg! 😎 

@moje_auto

[Współpraca reklamowa] To mały psik dla ludzkości, ale wielki dla człowieka… i felg! 😎

@moje_auto
...

246 1

Dzisiaj święto najmłodszych! Życzę Wam, abyście nigdy nie przestali marzyć i zawsze dążyli do celu! 🫵

Today is Children`s Day! I hope you never stop dreaming and always strive for your goals! 🫵

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2

240 1
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18098977013517098
Dzisiaj święto najmłodszych! Życzę Wam, abyście nigdy nie przestali marzyć i zawsze dążyli do celu! 🫵 

Today is Children's Day! I hope you never stop dreaming and always strive for your goals! 🫵

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2

Dzisiaj święto najmłodszych! Życzę Wam, abyście nigdy nie przestali marzyć i zawsze dążyli do celu! 🫵

Today is Children`s Day! I hope you never stop dreaming and always strive for your goals! 🫵

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @tgrwrt_rally2
...

240 1

The Beast 🐯

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron

855 5
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18107192405493866
The Beast 🐯 

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron

The Beast 🐯

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron
...

855 5

[współpraca reklamowa] Rajdowa jazda wymaga VERVY, a najlepiej potrójnej! Już teraz 3 batoniki VERVA Protein za 18 zł. Jaki smak jest waszym ulubionym?

⏰ Promocja trwa do 30.06.2026.

104 1
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18113226139857583
[współpraca reklamowa] Rajdowa jazda wymaga VERVY, a najlepiej potrójnej! Już teraz 3 batoniki VERVA Protein za 18 zł. Jaki smak jest waszym ulubionym?

⏰ Promocja trwa do 30.06.2026.

[współpraca reklamowa] Rajdowa jazda wymaga VERVY, a najlepiej potrójnej! Już teraz 3 batoniki VERVA Protein za 18 zł. Jaki smak jest waszym ulubionym?

⏰ Promocja trwa do 30.06.2026.
...

104 1

Pełnym piecem albo wcale 😁 / Full throttle or nothing 😁

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @croatiarally @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc

694 3
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18231058075311942
Pełnym piecem albo wcale 😁 / Full throttle or nothing 😁 

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @croatiarally @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc

Pełnym piecem albo wcale 😁 / Full throttle or nothing 😁

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @croatiarally @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc
...

694 3

W życiu, tak jak w rajdach, bywa szybko, ale czasami warto się zatrzymać i popatrzeć! / In life, just like in rallying, things can happen quickly but sometimes it’s worth stopping to take a look!

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc @croatiarally

551 4
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18340696984219848
W życiu, tak jak w rajdach, bywa szybko, ale czasami warto się zatrzymać i popatrzeć! / In life, just like in rallying, things can happen quickly but sometimes it’s worth stopping to take a look! 

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global  @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc @croatiarally

W życiu, tak jak w rajdach, bywa szybko, ale czasami warto się zatrzymać i popatrzeć! / In life, just like in rallying, things can happen quickly but sometimes it’s worth stopping to take a look!

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @hankooktire.global @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron @maciekszczepaniak_wrc @officialwrc @croatiarally
...

551 4

Cała naprzód ku nowej przygodzie 🫡 / Full steam ahead into a new adventure 🫡

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron

436 5
Open post by kajtokajetanowicz with ID 18349858870242940
Cała naprzód ku nowej przygodzie 🫡 / Full steam ahead into a new adventure 🫡 

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron

Cała naprzód ku nowej przygodzie 🫡 / Full steam ahead into a new adventure 🫡

@grupaorlen @delphiautoparts @orlenoil.official @orlenteam_official @rallyshop.pl @pzm_polskizwiazekmotorowy @texetpoland @moje_auto @sjs_pl @apetite_box @miasto.ustron
...

436 5
Follow on Instagram

Partnerzy ORLEN Rally Team

Kajetan Kajetanowicz ambasadorem
Współpraca

SOCIAL MEDIA

NAWIGACJA

  • Aktualności
  • Zespół
  • Multimedia
  • Wyniki
  • Dla mediów
  • Dla kibiców
  • Współpraca
  • Kontakt

Stronę przygotowała firma

© Copyright 2026. All Rights Reserved.
Polityka prywatności

Hosted by

TOP